16 VfL Wolfsburg3437
17 FC Ingolstadt 043432
18 SV Darmstadt 983425

Kagawa a Aubameyang zdolali Hannover 96

Borussia Dortmund si zajistila vítězství 3:2 nad Hannoverem v 26. kole bundesligy. Kagawa střelil gól po více než 1200 minutách a Aubameyang dvěma góly podtrhnul výhru Dortmundu.

853NzF.jpg 49 000 fanoušků sledovalo tento zápas ve vyprodané HDI Aréně. v 19. minutě Pierre-Emerick Aubameyang zkusil své štěstí střelou z hranice pokutového území a jeho přízemní pokus zapadl k levé tyči, asistenci si připsal Marco Reus. O dvanáct minut později srovnal Lars Stindl když si v pokutovém území nelámal hlavu se zpracováním míče, který mu přichystal Bittencourt , ale rovnou ho z první napálil do pravého spodního rohu. V 57. a 61. minutě zvýšili skóre na straně Dortmundu Kagawa a Aubameyang a dostali se do herní pohody. V závěru stihl snížit znovu Stindl a upravil tak výsledek na konečných 3:2 pro Borussii. Žlutočerní rozšířili svou neporazitelnost v lize na sedm zápasů - i když stále na desáté příčce, pouhý bod za Werderem a Frankfurtem.